Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #554174

Puiduhakkuri operaator

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mobiilse puiduhakkuri JENZ opereerimine - sõitmine objektile, hakkepuidu tegemine metsas võsast, raiejäätmetest ning tüvestest ja laadimine veokitele.
Puiduhakkuri hooldus ja jooksev remont. Suhtlemine klientide ja veokorraldajaga, tööülesannete vastuvõtt, täitmine ja aruandluse koostamine ning edastamine. Autojuhtidele vajaliku info edastamine töö korraldamiseks oma hakkuri teenindamisel. Töö ööbimisega veoki kabiinis. Töö graafik kokkuleppel kas vahetustega või 5 tööl ja kaks vaba. Töö asukoht üle Eesti, enamasti Pärnu- ja Viljandimaa

Ootused kandidaadile

C-kategooria juhtimisõigus. Eelnev töökogemus hakkurijuhi, ekskavaatorijuhi või metsaveoautojuhina. Võimekus vastu võtta, koostada ja edastada dokumente tahvelarvutis või selle õppimiseks. Ladus suhtlemisoskus. Soov ja oskus korraldada autojuhtidest kaastöötajate tööd. Olukorra ning probleemide hindamise, kirjeldamise ja lahedamise oskus.

Konkurentsivõimeline töötasu, korralik remondibaas, pidev lepingutega tagatud töö. Lugupidav ja toetav suhtumine.

Tööpakkumise number
#554174

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1500 - 2500 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. september 2018
Kuulutus sisestati:
29. august 2018

Massiner OÜ on 2008.a asutatud ettevõte, mis tegeleb masinateenuste osutamisega. Pakume teenuseid ratastraktorite, roomikekskavaatorite, roomikbuldooseri ja puiduhakkuritega.

Vaata rohkem