Värsked tööpakkumised

Puidu viimistleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 99487

Tööpakkumise number

99487

Töö kirjeldus

Puidu viimistleja ametikoht on meie ettevõttes kõige vastutusrikkam ametikoht.
Peamisteks tööülessanneteks on detailide viimistlemine: peitsimine, lakkimine, värvimine.

Nõudmised kandidaadile

ausus
eelnev töökogemus
hea värvitunnetus
initsiatiivikus
iseseisvus oma töö planeerimisel
järjekindlus
täpsus ja kohusetundlikkus

Pakume keskmisest kõrgemat palka ja võimalust elada üürikorteris Tallinnas.

Lisainfo

Viimistleja kasutada on Kremlini ja Graco kõrgsurve ja madalsurveseadmed.
Viimistlejal on olemas abiline, kes aitab tema tööd kiirendada, detaile tõsta ja puhastada.
Viimistleja ülessandeks on detaile ainult värvida, eeltööd ja vahelihvimise teostavad vastava osakonna töötajad. Detailide pakkimine on samuti abiliste teha.
Viimistleja peab jälgima viimistletavate detailide kvaliteeti nii enne, kui ka peale viimistlemist.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
14. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
14. märts 2007
Brutopalk:
Alates 69 kuni 96 EEK tunnis

Värvikoda OÜ on kiirelt arenev puidu tööstusliku viimistlusega tegelev ettevõte. Värvikoda on oma tegevuses suunatud innovatiivsete ja edumeelsete lahenduste otsimisele. Värvikoja eesmärgiks on saada Baltikumi suurimaks puiduviimistlusega tegelevaks firmaks.