Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61651

Puidu viimistleja abi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks puidu viimistlemise spetsialisti abistamine

  • saabuva kauba vastuvõtt ja paigutamine
  • detailide tõstmine
  • puidu lihvimistööd
  • detailide viimistlusjärgne kontroll
  • detailide pakkimine
  • muud jooksvad abitööd

Ootused kandidaadile

  • tahe teha tööd ja ennast arendada
  • ausus, usaldusväärsus ja täpsus
  • hea organiseerimisvõime
  • oskus iseseisvalt otsustada

Ettevõte pakub

  • võimalust töötada põhikohaga ja ajutise lepingu alusel
  • firmapoolset koolitust puidu viimistluse valdkonnas
  • firmaüritusi ja soodustusi
  • motiveerivat palgasüsteemi
  • nooruslikku ja lõbusat tööseltskonda

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev töökogemus mööblitööstuses
valmisolek vahetustega tööks

Tööpakkumise number
#61651