Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #528665

Puhveti perenaine - klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma ettevõtte väikesesse töötajate puhvetisse särasilmset abivalmit klienditeenindajat, kes korraldab tootevaliku puhvetis - teenindab meie personali ja katab aeg-ajalt laua meie külalistele ning on valmis vahel ka ise pirukaid küpsetama,peab puhvetis puhtust ja korda ning peab arvet kohviku kulude üle ja teostab ka inventuure.

Ootused kandidaadile

Soov olla klienditeenindaja, oskus teha puhvetisse kaubavalikut ja pakkuda välja uusi lahendusi. Võimekus nõuda puhtust ja korda ning valmidus suhtlemiseks eesti ja vene keeles. Eelnev töökogemus tuleb kasuks.

Mugavat tööaega E - R 08.00-16.00 Põhja-Tallinna piirkonnas.

Tööpakkumise number
#528665

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 650 - 750 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. aprill 2018
Kuulutus sisestati:
11. aprill 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem