Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138956

Puhkuste asendaja kauplustes

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd aktiivsele inimesele, kes asendaks aastaringselt puhkusi nii maa- kui ka linnakauplustes.

Ootused kandidaadile

  • isikliku auto kasutamisvõimalus (sõidukulu hüvitatakse)
  • ausus, täpsus ja kohusetunne

Ettevõte pakub

  • väljaõppe võimalust
  • ametialaseid koolitusi
  • arengu- ja eneseteostamisevõimalust
  • mitmekülgset tööd sõbralikus kollektiivis
  • erinevaid soodustusi

Tööpakkumise number
#138956

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
28. jaanuar 2008

Põlva Tarbijate Ühistu on Põlva, Tartu ja Valga maakonnas tegutsev arenev ja edukas jaekaubandusfirma ning suurim tööandja Põlva maakonnas.

Vaata rohkem