Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69041

Puhkusereiside osakonna juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

puhkusereiside osakonna töö juhtimine
osakonna töötajate väljaõpe, juhendamine, motiveerimine
osakonna arenguplaani koostamine
aruandlus ja osakonna töö analüüs
toodete/teenuste aktiivne ja professionaalne müük
kvaliteetse reisiteenuse tagamine ja uute teenuste arendamine

Ootused kandidaadile

erialane haridus ja eelnev töökogemus reisibüroos puhkusereiside suunal
väga hea eesti ja inglise keele oskus (suuline, kirjalik), vene, saksa ja soome keele oskus kesktasemel
eelnev müügitöö kogemus, meeskonna juhtimise kogemus
väga hea suhtlemis- , läbirääkimis- ja kontaktiloomisoskus
loovus ja proaktiivsus
initsiatiivikus, kohusetundlikkus, iseseisvus
majanduse, ettevõtluse ja turunduse põhialuste tundmine
väga hea pingetaluvus
vastutus- ja otsustusvõime
hea arvutiprogrammide (Word, Excel, Internet) ja rahvusvaheliste reserveerimissüsteemide kasutamise oskus
lennukipiletite müügiprogrammi tundmine
IATA diplomi olemasolu

Ettevõte pakub

meeldivat töökeskkonda ja sõbralikku kollektiivi
vastutusrikast ja väljakutseid pakkuvat tööd

Tööpakkumise number
#69041