Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177119

Puhkpilliorkestri dirigent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

vastutab orkestri kunstilise taseme eest;
tagab orkestri tööplaanile vastava proovi ja kontserttegevuse;
kujundab orkestri repertuaari ja tööplaani koostöös orkestri nõukoguga.

Ootused kandidaadile

- eelnev töökogemus orkestri dirigendina (soovitatavalt noortekollektiivid)
- kasvatusteaduste üldpõhimõtete tundmine;
- vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
- arvutikasutamise oskus (Internet, kontori tarkvara);
- hea suhtlemisoskus
- koostöövalmidus
- pingetaluvus

Ettevõte pakub

aktiivset eneseteostust
arenemisvõimalusi
võimalust rakendada oma oskusi ja teadmisi
rahvusvahelist suhtlust
huvitavaid projekte
koostööd loominguliste inimestega ja tippmuusikutega

Tööpakkumise number
#177119