Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #301075

Puhja Gümnaasiumi direktor

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Puhja Vallavalitsus kuulutab välja konkursi Puhja Gümnaasiumi direktori töökoha täitmiseks.

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:
- vastavus haridusministri 26. augusti 2002 määruse nr 65
”Pedagoogide kvalifikatsiooninõuded” § 8 sätestatud kvalifikatsiooninõuetele;
- teadmised eelarvelise asutuse majandustegevuse põhimõtetest;
- eesti keele oskus kõrgtasemel ja ühe võõrkeele oskus suhtlustasandil;
- vastutustunne, korrektsus ja täpsus;
- koostööoskus ja väga hea suhtlemisoskus,
- arvuti kasutamise oskus;
- õpi- ja otsustusvõimelisus, analüüsimis- ja planeerimisvõime.

Ettevõte pakub

huvitavat ja vastutusrikast tööd
kaasaegseid töötingimusi ja -vahendeid
koolitust vastavalt vajadusele

Lisainfo

Konkursil osalemiseks tuleb esitada: CV; kvalifikatsiooninõuete täitmist tõendavate dokumentide koopiad; kandideerija töökohale asumise motivatsioonikiri ja visioon koolijuhina Puhja Gümnaasiumi arengust; muud dokumendid, mida kandidaat peab oluliseks.
Kontaktisik: Vallavanem Peeter Sibul, +372 50 19734
Kandideerimisdokumentide laekumise tähtaeg: 27.03.2013.

Tööpakkumise number
#301075

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
27. märts 2013
Kuulutus sisestati:
7. märts 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem