Värsked tööpakkumised

Puhatusteenindaja Kadrinasse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 203533

Tööpakkumise number

203533

Töö kirjeldus

Objekti korrashoid vastavalt koristussagedustele ning töökirjeldustele

Nõudmised kandidaadile

Täpsus
Kohusetundlikkus
aktiivsus
eesti ja vene keele oskus
täpsus ja korrektsus

Ettevõte pakub

kaasaegseid töövahendeid
pidevat tööd
tööks vajalikku koolitust

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
17. august 2010
Kuulutus sisestati:
9. august 2010

OÜ Kinnisvarateenindus on kodumaisel kapitalil baseeruv kinnisvara haldus ja -hooldusettevõte, mis on teenuseid pakkunud juba alates 1993. aastast. Tänaseks oleme laiendanud nii oma teenuste ringi kui ka tegutsemispiirkonda – pakume puhastus- ja koristusteenust, välisterritooriumide hooldust, hoonete insener-tehniliste võrkude teenindamist ja haljastuse hooldust ning rajamist. Ühesõnaga kõiki teenuseid, mida hoonete omanikud ja valdajad vajavad oma kinnisvara korrashoiul.