Värsked tööpakkumised

Puhastustöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 416740

Tööpakkumise number

416740

Töö kirjeldus

  • Ettevõtte töö-ja olmeruumides nõuetele vastava puhtuse tagamine
  • Sanitaarnõuetest ja isiklikust hügieenist kinnipidamine

Nõudmised kandidaadile

  • Vähemalt põhiharidus
  • Hea eesti keele oskus ja vene keele oskus algtasemel

Pakume Sulle huvitavat ja väljakutsete rohket tööd tugevate kaubamärkidega ja maitsva toiduga pädevas ning arendavas organisatsioonis.

Tööpakkumine on hooajaline.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
18. aprill 2016
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2016

HKScan Estonia on Eesti suurim toiduainetööstuse ettevõte, mis kuulub Euroopa juhtivasse lihakontserni HKScan. Eestis on meie kodumaisteks kaubamärkideks Rakvere ja Tallegg. Meie klientideks on jaemüügi-, tööstus-, toitlustus- ja ekspordisektorid ning meie koduturud asuvad Soomes, Rootsis, Taanis, Baltimaades ja Poolas. Me ekspordime oma tooteid peaaegu 50 riiki. HKScan Grupi 2013. aasta netokäive oli 2,5 miljardit eurot ning kontsernis töötas ligi 11 000 töötajat, mis teeb meist ühe Euroopa juhtiva lihaettevõtte.