2023-08-23 14:48:55

Puhastustööde töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
1000 - 1300 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda kohusetundlikku ja töökat puhastustööde töödejuhatajat! Töö erinevatel objektidel Tallinna linna piires. Meie klientideks on erinevad bürood, kauplused, tehased, kodud jne.

Tegemist on täistöö-ajaga töökohaga. Valmisolek koristamiseks õhtuti, varahommikutel või nädalavahetustel.

Töö eesmärgiks on:

* Tagada puhastustööde sujumine objektidel Tallinna piires

* Töötajate väljaõpetamine ning järelkontroll

* Klientidega suhtlemine

* Objektide varustamine vajalike tarvikute, koristusainete, masinate, kaitse- jaabivahenditega

* Aruandluse täitmine

* Muude korralduslike probleemide lahendamine

Ootused kandidaadile

- B-kategooria juhiluba!

- Valmisolek töötada õhtutel, varahommikutel ja nädalavahetusel.
- Eesti ja vene keele / inglise keele oskus suhtlustasandil
- Täpsus, korrektsus, puhtuse armastus
- Võimet iseseisvaks tööks
- Kasuks tulevad kogemused koristamisel. puhastusvahendite- ja puhastusmasinate kasutamisel
- Alkohol ei saa olla tähtsam kui töötegu!

Требование к кандидату:
- Точность, порядочность, аккуратность, любовь к чистоте
- Возможность работать физически и самостоятельность
- Было бы в пользу умение работать с чистящими средствами и уборочными
- Кандидату с алкогольной зависимостью просьба не беспокоить!

Ettevõte pakub

- tööandja poolt autot
- Kindlat töökohta ja konkurentidest paremat palka + tulemustasusid
- Väljaõpet ja täiendkoolitust
- Kaasaegseid töövahendeid
- Rõõmsameelset nooruslikku kollektiivi

Tublimatele arengu- ja karjäärivõimalus!

Фирма предлагает:
стабильное рабочее место и хорошую зарплату;
обучение и дополнительные курсы;
качественные современные рабочие инструменты;
дружелюбный молодой коллектив.
Лучшим возможность саморазвития и карьерного роста!