Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672463
Veebipõhine värbamine

Puhastustööde objektijuht Tallinnas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 16. oktoober 2020
Kuulutus aegub:14. november 2020

Töö kirjeldus

Saad omale juhtida puhastusteenindajate meeskonna, kes ootavad Sinult nõu ja toetust. Oskad objektidel arendada ja hoida kliendisuhteid. Oskad planeerida oma aega ja vastutada, et kõik sujuks tõrgeteta.

Ootused kandidaadile

  • Eelnevat töökogemust puhastustööde valdkonnas

  • Eesti keele oskust suhtlustasandil ja vene keele oskust

  • B-kategooria juhilubade olemasolu.

Pakume sulle toredat ja avatud kollektiivi arenevas meeskonnas. Anname Sulle tööks vajalikud vahendid: telefoni ja auto. Teeme ühisüritusi ja lisaks kõigele pakume konkureerivat töötasu.

Tööpakkumise number
#672463

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. november 2020
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2020

Oleme 100% Eesti erakapitalil põhinev kinnisvara hooldusteeninduse ettevõte aastast 1997 ning meie peamine eesmärk on pakkuda kõrgetasemelist rahvusvahelisele standardile vastavat puhastusteenust.

Vaata rohkem