Värsked tööpakkumised

Puhastustööde objektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 417986

Tööpakkumise number

417986

Töö kirjeldus

Peamiseks ülesandeks on vahetu igapäevane puhastustöö organiseerimine.
Objektijuht:
- tagab objektidel puhastusteenindajate kvaliteetse töö ning puhastusseadmete
tulemusliku tegevuse/kasutamise
- osaleb puhastustöötajate värbamisel, valikul ja koolitamisel
- tellib vajaminevaid puhastusvahendeid ja koristustarvikuid objektidele ning
vastutab nende korrektse ja efektiivse kasutamise ja korrashoiu eest
- teenindab ja nõustab kliente professionaalselt
- koostab aruandlust ja tööajagraafikud, vastutab nende korrektsuse ja täitmise
eest
- tagab teenuse kvaliteedi

Nõudmised kandidaadile

- Sul on olemas eelnev töökogemus objektijuhina puhastusvaldkonnas
- Sa oled põhjalik ja suudad näha suurt pilti ja seoseid
- Sa oled tugev organiseerija ja lahendaja,- märkad sekkumist vajavaid olukordi ja leiad kiiresti lahendusi
- Sa oled julge ja aktiivne suhtleja
- Sa oled eestvedaja ja suudad juhtida projekte ning kaasata selleks inimesi
- Sa valdad Eesti ja Vene keelt
- Sul on olemas B-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

-Töötamist Eesti enda puhastusettevõttes
-Huvitavat ja suhtlemisrikast tööd
-Paindlikku tööaega
-Kaasaegseid töötingimusi
-Erialast väljaõpet ning jätkukoolitusi
-Kindlat ja stabiilset töökohta
-Tööautot ja töötelefoni

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
10. mai 2016
Kuulutus sisestati:
11. aprill 2016
Brutopalk:
1200.00 - 1800.00 €/kuus

Krausberg Eesti on loodud 1997. aastal
Oleme 100% Eesti erakapitalil põhinev kinnisvara hooldusteeninduse ettevõte ning meie peamine eesmärk on pakkuda kõrgetasemelist rahvusvahelisele standardile vastavat professionaalset puhastusteenust.
Oleme paindlikud ja kliendisõbralikud, mille tulemusena on saavutatud kliendi ootused nii sobiva hinna kui ka kvaliteedi ja jõudluse suhtes.

Meie jaoks on kõige tähtsamal kohal kvaliteet ning seda arvestades:
 Teostame kvaliteedi järelvalvesüsteemi, mis tähendab, et igal hooldusobjektil on objektijuht, kes vastutab kvaliteedi eest ning tegeleb jooksvate küsimustega.
 Koolitame pidevalt oma töötajaid: objektijuhid ja puhastusteenindajad on läbinud erialase koolitusprogrammi, lisaks toimuvad tsüklilised lisakoolitused. Meie puhastusteenindajad on rõivastatud korrektselt töövormi.
 Oleme täpsed ja peame kinni tähtaegadest, garanteerides teile alati parima teenuse ning teeninduse.
 Oleme usaldusväärne partner, kellele saate loota igas puhastusalases olukorras, pikaajaline turul olek on ettevõttele andnud kogemused ja oskused klientide vajadustega arvestada.
Krausberg Eestil on kolm töövaldkonda:
 Igapäevane hoolduspuhastus, mille raames pakume kliendile hooldus -ja välipuhastusteenust.
 Puhastusalaste eritööde osakond, mis tegeleb põhiliselt ühekordsete tellimustöödega ning püsiklientide teenindamisega (kõvapõrandate süvapesu ning vahatamine, hoonete fassaadi- ning aknapesu, vaipade ning pehme mööbli puhastus, ehitusjärgne suurpuhastus jms).
 Haldusteenus on komplekstegevus, mis hõlmab halduriteenust, finantsarvestust ning tehnohoolduse, heakorratööde, ehitus-, remondi- ja rekonstrueerimistööde korraldamist, tarbimisteenuste tagamist, omanikukohustuste kandmist ning tugiteenuste osutamist.