Puhastustööde juht Tartu

KRAUSBERG EESTI OÜ

Tööpakkumise number

600120

KRAUSBERG EESTI OÜ Puhastustööde juht Tartu

Töö kirjeldus

- Puhastusteenindajate töö juhtimine ja vajadusel puhastusteenindajate väljaõpetamine;
- kliendisuhete arendadamine ja hoidmine;
- objektil töö tõrgeteta sujumise tagamine;
- meeskonna teostatava töö kvaliteedi tagamine

Nõudmised kandidaadile

Eeldame:
- Puhastusteeninduse valdkonnas töötamise kogemust;
- valmisolekut töötada ka õhtuti ning nädalavahetusel;
- b- kategooria juhiluba;
- eesti keele ja suhtlustasandil vene keele oskust;
- väga head tööaja planeerimise oskust;
- head suhtlemisoskust

Kasuks tuleb:
puhastustööde juhi kutsetunnistuse olemasolu

Ettevõte pakub

Toredat ja avatud kollektiivi arenevas meeskonnas.
Anname Sulle telefoni ja ametiauto.
Teeme ühisüritusi ja lisaks kõigele pakume konkureerivat töötasu.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
26. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
28. mai 2019
Soovin kandideerida

Oleme 100% Eesti erakapitalil põhinev kinnisvara hooldusteeninduse ettevõte aastast 1997 ning meie peamine eesmärk on pakkuda kõrgetasemelist rahvusvahelisele standardile vastavat puhastusteenust.

Avan ettevõtte profiili