Värsked tööpakkumised

Puhastustööde juht Tallinn VIP1

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 623623

Tööpakkumise number

623623

Firma nimi peidetud Puhastustööde juht Tallinn

Töö kirjeldus

- Puhastusteenindajate töö juhtimine ja vajadusel puhastusteenindajate väljaõpetamine;
- kliendisuhete arendadamine ja hoidmine;
- objektil töö tõrgeteta sujumise tagamine;
- meeskonna teostatava töö kvaliteedi tagamine

Nõudmised kandidaadile

Eeldame:
- Puhastusteeninduse valdkonnas töötamise kogemust;
- valmisolekut töötada ka õhtuti ning nädalavahetusel;
- b- kategooria juhiluba;
- eesti keele ja suhtlustasandil vene keele oskust;
- väga head tööaja planeerimise oskust;
- head suhtlemisoskust

Kasuks tuleb:
- puhastustööde juhi kutsetunnistuse olemasolu

Ettevõte pakub

- Toredat ja avatud kollektiivi arenevas meeskonnas.
- Anname Sulle telefoni ja ametiauto.
- Teeme ühisüritusi ja lisaks kõigele pakume konkureerivat töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
16. november 2019
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2019

Oleme 100% Eesti erakapitalil põhinev kinnisvara hooldusteeninduse ettevõte aastast 1997 ning meie peamine eesmärk on pakkuda kõrgetasemelist rahvusvahelisele standardile vastavat puhastusteenust.