Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #644055

Puhastustööde juhendaja-koolitaja

2
CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 11. märts 2020
Kuulutus aegub: 9. aprill 2020

Töö kirjeldus

Uute ja töötavate puhastusteenindajate juhendamine-koolitamine objektidel;
Kvaliteedijuhilt saadud info põhjal tegevusplaani koostamine kvaliteetse teenuse osutamiseks;
Tööajagraafikute koostamine ja kontrollimine;
Puhastusteenindajate värbamis- ja valikuprotsessil osalemine;
Asenduste organiseerimine.

Ootused kandidaadile

Väga hea organiseerimise ning aja planeerimise oskus;
Pedantsus puhtuse kvaliteedi suhtes;
Hoolivus nii töö, alluvate kui ka klientide suhtes;
Väga hea kohanemisvõime ning pinge- ja stressitaluvus;
Võimalus töötada õhtustel aegadel peale 17.00 ja nädalavahetustel graafiku alusel;

Tööülesannete täitmiseks on vajalik B-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

Ametiautot;
Erialast täiendõpet;
Stabiilset töötasu;
Toetavat meeskonda ja ühisüritusi;
Täiendavaid tasulisi puhkepäevi;
Sportimiskulude hüvitamist;

Lisainfo

Tööaeg 17.00 - 22.00, graafiku alusel E-P, koormus ca 20 tundi nädalas.

Tööpakkumise number
#644055

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
11. märts 2020

Kendra on puhtust ja korda armastav ettevõte, kes pakub puhastusteenust nii Tartus kui Tallinnas ning annab tööd üle 90 inimesele.

Oleme tegutsenud puhastusteenuste pakkujana 2006 aastast, põhitegevuseks on regulaarsete koristusteenuste pakkumine ja eripuhastustööde osutamine era- ja äriklientidele. Ettevõtet hinnatakse kõrgelt tänu headele kliendisuhetele ja töökvaliteedile

Vaata rohkem