Värsked tööpakkumised

Puhastusteenuste osakonna juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 39740

Tööpakkumise number

39740

Töö kirjeldus

Osakonnajuhataja ülesandeks on käivitada puhastusteenuste osutamine firmadele ja eraisikutele. Selleks tuleb luua ja käivitada vastav osakond (inimeste leidmine, koolitamine, töö organiseerimine, kontrollimine, koostöö müügiosakonnaga jne.) ning edaspidi juhtida selle üksuse tööd.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat:
omab varasemat töökogemust puhastusteenuste juhtimise alal
suudab juhtida meeskonda
oskab töötada iseseisvalt
oskab eesti ja vene keelt vähemalt suhtlustasandil, inglise või saksa keele valdamine tuleb kasuks
omab B kategooria autojuhi lube
valdab MS Office programmi vähemalt igapäevatööks vajalikul tasemel

Ettevõte pakub

tööd rahvusvahelises ja kiiresti arenevas firmas
karjäärivõimalust
konkurentsivõimelist töötasu
koolitust
ametiautot

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. veebruar 2005
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2005
Brutopalk:
Alates 12000 EEK kuus

CLEANAWAY on osa juhtivast rahvusvahelisest jäätmekäitluskontsernist esindustega 5 kontinendil, peakontor asukohaga Londonis. Cleanaway kuulub Brambles Gruppi, mille aktsiad on noteeritud Londoni ja Sidney börsidel.
Cleanaway ettevõtted on usaldusväärsed partnerid nii tööstus-, kaubandusettevõtetele kui ka omavalitsustele, pakkudes laia teenuste paketti alates nõustamisest jäätmemajanduse optimeerimisel kuni jäätmete kogumise, töötlemise, taaskasutamise ja kõrvaldamiseni. Meie eesmärgiks on olla parim tööandja ja oma ala parim teenusepakkuja Eestis. Seoses Cleanaway laienemisega otsime oma meeskonda parimaid töötajaid, kellele pakume parimate arenguvõimalustega nõudlikku ja tulevikku orienteeritud töökohta.