Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #513357

PUHASTUSTEENINDUSE PROJEKTIJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Hoolduskoristusteenuse (siseruumide koristus) osakonna juhtimine ja arendamine
* Töödejuhatajate töö koordineerimine
* Hinnapakkumiste koostamine ja lepingute sõlmimine
* Hangetel ja konkurssidel osalemine
* Kliendisuhete hoidmine ja arendamine
* Kvaliteedikontroll objektidel

Ootused kandidaadile

* Inimesite ja ressursside juhtimise oskus
* Eesti keele oskus heal tasemel ning venekeele oskus suhtlustasandil
* B-kategooria juhiluba ja arvuti kasutamise oskus
* Tahe teha koostööd ning oskus lahendada probleeme
* Kasuks tuleb kutsestandard "Puhastustööde juht, tase 5"

* Aastaringset ja kindlat tööd, konkurentsivõimelist ja õigeaegset töötasu.
* Kaasaegseid töövahendeid ja meeldivat töökeskkonda.

Lisainfo

Sobilike kandidaatidega võtame ühendust hiljemalt peale konkursi lõppu.

Tööpakkumise number
#513357

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
29. jaanuar 2018
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2018

Kinnisvara hooldus- ja eripuhastustööd. Haljastus ja heakorratööd.

HKP pakub täislahendusi kinnisvara hoolduse- ja eripuhastustööde ning kinnistute haljastuse ja heakorrateenuse valdkonnas.

Meie spetsialistid omavad üle 10 aasta pikkust kogemust, seetõttu suudame anda professionaalset nõu ja jagada asjakohaseid soovitusi, et leida kliendi soovidele ja vajadustele vastavad lahendused. Tänu kaasaegsele tehnikapargile suudame lahendused ka edukalt ellu viia ning pakkuda seeläbi rõõmu kõigile.

Oleme juurutanud ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 standardile vastava keskkonna- ja kvalitedijuhtimissüsteemi ning riskide maandamiseks sõlminud vastutuskindlustuse lepingu, mis võimaldab kliendil rahuliku südamega jätta oma mured meie spetsialistide hooleks.

Vaata rohkem