Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627026

Puhastusteenindaja/Специалиста по уборке

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Puhastusteenindaja tööks on erinevate töö- ja elukeskkondade puhastamine ja hooldamine.

Nõudmised kandidaadile

Nõuded kandidaadile
Korrektsus, ausus ja kohusetunne
Valmidus füüsiliseks tööks ja rohkeks liikumiseks

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume
Head ja stabiilset töötasu
Kaasaegseid töövahendeid
Paindlikku töögraafikut, võimalusel töötamist osalise tööajaga
Tasuta täiendkoolitusi;
Lisainformatsioon:
Tööle asumise aeg esimesel võimalusel
Palume saata avalduse või oma CV
Lisainfo e-maili personal(at)keilavesi.ee , tel. 53060068
Töökohad asuvad Keila linnas
Oodatud on ka lisatöö otsijad ja eritööde oskajad

Tööpakkumise number
#627026

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 4 - 6 €/tunnis
Kuulutus aegub:
10. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
11. november 2019

CVKeskus.ee klient

AS Keila Vesi tegutseb alates 1997.aasta 1.juulist.
Ettevõtte põhiülesandeks on varustada 10 000 elanikuga Keila linna puhta joogiveega ning koguda ja puhastada linna heitvett Veekogumine; -töötlus ja -varustus

Vaata rohkem