2023-08-23 14:48:55

Puhastusteenindajad Peetris

CVKeskus.ee klient
5 - 5.5 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda kohusetundlikke ja töökaid puhastusteenindajaid! Töö erinevatel objektidel Peetris. Meie klientideks on erinevad bürood, kauplused, tehased, spordisaalid jne. Esineb ka öötööd.

Peetri objektidele kandideerijad, palun pange CV- pealkirja PEETRI KORISTAJA

Ищем в свой коллектив ответственных и трудолюбивых специалистов по
уборке! Работа на разных объектах в черте Таллинна. Наши клиенты различные
бюро, магазины, промышленные производства и т.д.

We are looking for general cleaners for different offices, restaurants and sport centres in Tallinn.

Ootused kandidaadile

- Täpsus, korrektsus, puhtuse armastus
- Võimet iseseisvaks tööks
- Kasuks tulevad kogemused koristamisel. puhastusvahendite- ja puhastusmasinate kasutamisel
- Alkohol ei saa olla tähtsam kui töötegu!

Требование к кандидату:
- Точность, порядочность, аккуратность, любовь к чистоте
- Возможность работать физически и самостоятельность
- Было бы в пользу умение работать с чистящими средствами и уборочными
- Кандидату с алкогольной зависимостью просьба не беспокоить!

Requirements
- Estonian work permit
- Good level of English language knowledge
- Former work/practise as a cleaner or related position is preferred but not essential
- Excellent understanding of Health & hygiene
- Alcohol cant be more important than work!

Ettevõte pakub

- Kindlat töökohta ja konkurentidest paremat palka
- Väljaõpet ja täiendkoolitust
- Kaasaegseid töövahendeid
- Rõõmsameelset nooruslikku kollektiivi

Tublimatele arengu- ja karjäärivõimalus!

Фирма предлагает:
стабильное рабочее место и хорошую зарплату;
обучение и дополнительные курсы;
качественные современные рабочие инструменты;
дружелюбный молодой коллектив.
Лучшим возможность саморазвития и карьерного роста!

We offer:
Fair pay
Friendly collective
Training