Puhastusteenindajad hooajaks Lapimaale
Tööpakkumise number #736581
Veebipõhine värbamine

Töö kirjeldus

  • puhastusteenindaja töö hooajal

  • võimalik kandideerida Lapimaa erinevatesse keskustesse

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus puhastusteenindajana

  • soome või inglise keele oskus suhtlustasandil

  • CV palume saata soome või inglise keeles

Ettevõte pakub

  •  töölepingu sõlmib ja palka maksab Soome ettevõte

  •  tunnipalk 12.-€ kuni 13.-€, lisaks arvestatakse puhkusetasu

  •  töö algus on novembri algusest viis kuni kuus kuud

Lisainfo

CV palume saata soome või inglise keeles.Ühendust võtame sobivate kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#736581