Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #643363

Puhastusteenindaja Võru kaubanduspinnal

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Võrumaa
Töö tüüp: osaline tööaeg
Lisainfo: lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 6. märts 2020
Kuulutus aegub: 5. aprill 2020

Töö kirjeldus

Põhiliseks tööülesandeks on puhastusteenuse osutamine Võru kaubanduspinnal.

Ootused kandidaadile

Tule meile tööle puhastusteenindajaks, kui Sulle meeldib puhtus, kord ja täpsus. Kui pead end kiireks õppijaks, heaks kohanejaks ja inimeseks, kelle jaoks hästi tehtud töö on tema visiitkaart.

Omalt poolt pakume tööks vajalikku väljaõpet, mugavat ja korralikku tööriietust, kaasaegseid töövahendeid ning erinevaid ettevõttepoolseid soodustusi, tublimatele arengu- ja karjäärivõimalust.

Tööpakkumise number
#643363

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
6. märts 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem