Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #636743

Puhastusteenindaja Viljandisse

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume Männimäel asuvas tööstuses osalise ajaga õhtust tööd põrandapesimasinistile pealistutaval masinal. Tööaeg esmaspäeval ja kolmapäeval kell 15.30 - 17.00 ja teisipäeval ja neljapäeval kell 16.30 - 19.00. Juhendamine toimub töödejuhataja poolt koha peal. Tööd võib alustada esimesel võimalusel. Küsi infot tel.53024368!

Ootused kandidaadile

Ootame oma kollektiivi koostöövalmis kohusetundlikke töötajaid.

Pakume omalt poolt kaasaegset töökeskkonda,koolitusi,sõbralikku kollektiivi, kaasaegseid töövahendeid ja mugavaid tööriideid, alati õigeaegselt väljamakstavat töötasu.

Tööpakkumise number
#636743

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2020

SOL Baltics OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus- ning puhastusteenuseid pakkuv ettevõte.

Vaata rohkem