Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #700928

Puhastusteenindaja (suvepuhkuste asendaja)

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks saab olema :

Igapäevaste puhastustööde tegemine sulle koristamiseks määratud ruumides
Plaanipäraste suurpuhastuste tegemine
(akende pesu, seinte, uste ja mööbli puhastamine)
ja
Vastavalt vajadusele erakorralistest puhastustöödest osavõtmine

Ootused kandidaadile

Sa oled tähelepanelik, abivalmis ja meeskonnatööle orienteeritud
Oled kiire kohaneja ning vajadusel valmis töötama erinevates osakondades
Oskad viisakalt suhelda ja efektiivselt kasutada tööaega

Pakume Sulle tähtajalist tööd suvekuudeks puhastusteenindajate puhkuste asendamise ajaks
Juhendamist ja väljaõpet töökohal
Sõbralikku ja toetavat meeskonda

Tööpakkumise number
#700928

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
14. mai 2021
Kuulutus sisestati:
5. mai 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem