https://www.cvkeskus.ee/195695

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195695

Puhastusteenindaja Veeriku selverisse

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Veeriku selveri sisekoristus.
Tööaeg on graafiku alusel.
Tööajad kell: 07.00 - 10.00


Ootused kandidaadile

valmisolek pingeliseks ja iseseisvaks tööks
kohusetundlikkus
soovitav puhastusteenindaja töökogemus või väljaõpe


Ettevõte pakub

tööalast väljaõpet
ametiriietust
kindlat palka


Tööpakkumise number
#195695
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Puhastusteenindaja Veeriku selverisse
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!