Puhastusteenindaja/ уборщица
Tööpakkumise number #695332

TP Kinnisvarahooldus OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

TÖÖ SISU: Koristustööde teostamine sisetingimustes (tolmu võtmine vabadelt pindadelt, klaas- ja peegelpindade puhastus, prügikastide tühjendamine, põrandate puhastus vastavalt vajadusele (tolmuimejaga või põrandate pesu), kompleks WC koristus

TÖÖAEG: ajutine, osaline tööaeg ajavahemikus (6-10.00, 7-11.00, 9-13.00), täistööaeg

TÖÖTASU: kokkuleppeline töötasu või tunnitasu alusel alates 4,50€/h

Ootused kandidaadile

Varasem töökogemus klienditeeninduse või puhastusteeninduse valdkonnas tuleb kasuks.

Oled aktsepteeritud töötaja – meie juures on vähenenud töövõimega kui ka muust rahvusest inimesed aktsepteeritud

Sulle on garanteeritud personaalne ning inimlik suhtlus oma otsese juhiga

Isikust lähtuv tööaeg ning töökoht

Uuele töötajale tugev mentor- ning väljaõppe programm Töö hõlbustamiseks, kaasaegsed töövahendid

Lisainfo

5124 085 (Anett)

Tööpakkumise number
#695332

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või praktika või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 4.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
1. mai 2021
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2021
Puhastusteenindaja/ уборщица Puhastusteenindaja/ уборщица

Head asjad võtavad aega. Aga julgeme öelda, et puhastustöödes, igapäevases kliendisuhtluses ja töötajate väärtustamises oleme saavutanud absoluutse vilumuse.

Oleme mõistnud, et meie põhiväärtus on inimesed ja nende hoidmine. Sest rahulolev töötaja on tulemuslik töötaja.

Meil ei puhasta keegi särgist rebitud lapi või köndiks kulunud luuaga. Uue aja tippvarustusega lendab töö kordades kiiremini ja mis veel olulisem – nii säilib ka töörõõm! Kui leiutatakse mõni uus puhastustehnika, siis varsti on see ka sinu teenistuses.

Vaata rohkem