Värsked tööpakkumised

Puhastusteenindaja TÜRIL

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 607398

Tööpakkumise number

607398

Töö kirjeldus

Pakume tööd puhastusteenindajatele TÜRI kesklinnas. Tööaeg graafiku alusel esmaspäevast pühapäevani kell 6.30 - 15.00. Juhendamine toimub koha peal. Võta ühendust Piretiga tel.56224439 ja lepi kokku aeg, et täpsemalt tööd üle vaatama minna.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma kollektiivi koostöövalmis kohusetundlikke töötajaid.

Pakume omalt poolt kaasaegset töökeskkonda,koolitusi,sõbralikku kollektiivi, kaasaegseid töövahendeid ja -riideid, alati õigeaegselt väljamakstavat töötasu.

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib noortele vanuses 13-17 eluaastat
Kuulutus aegub:
9. august 2019
Kuulutus sisestati:
11. juuli 2019
Brutopalk:
Alates 4 EUR tunnis

SOL Baltics OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus- ning puhastusteenuseid pakkuv ettevõte.