Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #270313

Puhastusteenindaja tervishoiuasutuses

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tervishoiasutuse üldkasutatavate ruumide koristamine
  • Tööaeg õhtuti alates 17.00 graafiku alusel

Ootused kandidaadile

  • kohusetundlikkus
  • oskus iseseisvalt töötada
  • eesti keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • tööks vajalikku väljaõpet ja ametiriietust
  • kindlat töötasu ja sotsiaalseid garantiisid
  • koolitust, arengut ja karjäärivõimalust
  • ohutuid töötingimusi

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • eelnev töökogemus

Tööpakkumise number
#270313