Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #642846

Puhastusteenindaja Tartusse

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 4 €/tunnis
Kuulutus sisestati: 3. märts 2020
Kuulutus aegub: 1. aprill 2020

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on põrandapindade kuiv- ja niiske puhastus; vabade pindade puhastamine tolmust; prügikastide tühjendamine; sanitaarruumide koristus koos hügieenitarvikute lisamisega; klaaspindade puhastus jne.

Ootused kandidaadile

Eeldame sinult meeldivat ja viisakat käitumist. Kasuks tuleb eelnev töökogemus puhastusteeninduses.

Pakume Sulle erinevatel objektidel väiksemaid tööampse ehk puhkuseasendusi ja tähtajalist töölepingut, korralikke töövahendeid, vajadusel väljaõpet. Lisaks pakume tugevat ja toetavat meeskonda, kes aitavad nõu ja jõuga

Tööpakkumise number
#642846

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
3. märts 2020

Oleme 100% Eesti erakapitalil põhinev kinnisvara hooldusteeninduse ettevõte aastast 1997 ning meie peamine eesmärk on pakkuda kõrgetasemelist rahvusvahelisele standardile vastavat puhastusteenust.

Vaata rohkem