Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #535379

Puhastusteenindaja Tartus, Võru tänaval

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kontori-, üld- ja teenindusruumide puhastus:
põrandate puhastamine tolmuimejaga, ka märgpuhastus (ka. masinaga puhastus);
prügikastide tühjendamine;
tolmu võtmine lahtistelt pindadelt;
tualeti ja duširuumide koristus koos hügieenitarvikute lisamisega.

Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus puhastusteenindajana;
hoolsus;
suutlikkus märgata puhastamist vajavaid pindu;
korrektne ja viisakas käitumine.

Ettevõte pakub

Stabiilset sissetulekut;
täistööaega E-R 7.00-16.00;
korralikke töövahendeid;
tööriietust;
toetavat meeskonda

Tööpakkumise number
#535379

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
16. mai 2018

Oleme 100% Eesti erakapitalil põhinev kinnisvara hooldusteeninduse ettevõte aastast 1997 ning meie peamine eesmärk on pakkuda kõrgetasemelist rahvusvahelisele standardile vastavat puhastusteenust.

Vaata rohkem