Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671350

Puhastusteenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 8. oktoober 2020
Kuulutus aegub: 6. november 2020

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on hoolduskoristus.

Ootused kandidaadile

* Korrektsus
* Usaldusväärsus
* Töötahe

Kasuks tuleb:
* Puhastusteenindajana töökogemus

Ettevõte pakub

Iseseiseisvat ja huvitavat tööd
Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#671350

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. november 2020
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2020

Puhastusfirma TERSTAAL pakub kõrgetasemelist ja professionaalset puhastusteenust.Teostame nii hooldus kui ka remondi - ja ehitusjärgset koristus. Meie firma personalil on kümne aastane töökogemus puhastusteenuste alal. Oma töös kasutame ainult kaasaegset koristustehnikat ja vahendeid, mis võimaldavad pakkuda tipptasemel kvaliteedi.

Vaata rohkem