Värsked tööpakkumised

Puhastusteenindaja Tartus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 121239

Tööpakkumise number

121239

Töö kirjeldus

Puhastusteenindaja peamiseks ülesandeks on äripindade puhastamine.

Nõudmised kandidaadile

Töökus ja kohusetunne.
Eelnev töökogemus ei ole nõutav, tagame väljaõppe.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- head palka
- häid töötingimusi
- väljaõpet ja täiendkoolitust
- tööriietust
- päikeselist kollektiivi

Tööd saavad nii mehed kui naised. Võimalik töötada nii osalise kui täistööajaga.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või praktika või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
29. august 2007
Kuulutus sisestati:
28. august 2007

SOL Eesti on kinnisvarahooldus ja -puhastusteenuseid pakkuv ettevõte. Meie edufaktorid on kõrge kvaliteet ja kliendi rahulolu, ettevõtlik vaim nagu ka asjatundlik ja osalev personal. SOL-i juhtimispõhimõted rõhutavad loovust, vabadust, vastutust ja soovi oma töös õnnestuda. SOL annab Eestis tööd ligi 1300 inimesele.