Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #293308

Puhastusteenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sisekoristustööde teostamine Tartu lennujaama bürooruumides ning klienditsoonis.
Vajadusel tuleb teostada õhusõidukite sisepuhastust.

Ootused kandidaadile

- valmisolek vahetustega tööks, tööaeg võib olla varieeruv
- eelnev töökogemus puhastusteenindajana ja mehhaniseeritud töövahendite kasutamise kogemus
- hea füüsiline vorm
- korrektsus ja tähelepanelikkus

Ettevõte pakub

- tööd asjatundikus ja ühtehoidvas meeskonnas
- soodsaid sportimisvõimalusi
- osalise ajaga tööd

Lisainfo

Kõik lennujaamades töötajad peavad läbima enne tööle asumist taustakontrolli, mis tähendab elukoha riigi (nii Eestis kui välismaal) karistusregistri andmete esitamist kandidaadi poolt.

Tööpakkumise number
#293308

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2012

Tartu Lennujaam on AS Tallinna Lennujaama allüksus.Tartu lennujaama tegevusaladeks on reisijate ja lennufirmade kiire ja kvaliteetne maapealne teenindamine ning lennujaama käitamine.

Vaata rohkem