Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #516966

Puhastusteenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume koheselt tööd Ropka linnaosas büroo- ja olmeruumide puhastusteenindajale . Tööaeg osalise õhtuse ajaga (kell 16.00 - 21.00) esmaspäevast reedeni. Juhendamine ja koolitamine toimub objektil.
Bussiga nr.4 ja nr.9 liikujale sobilik peatus läheduses olemas.

Ootused kandidaadile

Ootame oma kollektiivi kohusetundlikke karske eluviisiga inimesi.

Pakume omalt poolt kaasaegset töökeskkonda,koolitusi,sõbralikku kollektiivi, kaasaegseid töövahendeid ja -riideid, alati õigeaegselt väljamakstavat töötasu.

Tööpakkumise number
#516966

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 4 €/tunnis
Kuulutus aegub:
2. märts 2018
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2018

SOL Baltics OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus- ning puhastusteenuseid pakkuv ettevõte.

Vaata rohkem