Värsked tööpakkumised

Puhastusteenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 563315

Tööpakkumise number

563315

Töö kirjeldus

- osalise ajaga töö koolimajas (alates 16:30)

Nõudmised kandidaadile

-kriminaalselt karistamata
-kohusetundlikkus
-ausus
-korrektsus

Ettevõte pakub

- stabiilset sissetulekut

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
5. november 2018
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2018
Brutopalk:
Alates 310 EUR kuus

OÜ Kinnisvarateenindus on kodumaisel kapitalil baseeruv kinnisvara haldus ja -hooldusettevõte, mis on teenuseid pakkunud juba alates 1993. aastast.
Tänaseks oleme laiendanud nii oma teenuste ringi kui ka tegutsemispiirkonda – pakume puhastus- ja koristusteenust, välisterritooriumide hooldust, hoonete
insener-tehniliste võrkude teenindamist ja haljastuse hooldust ning rajamist. Ühesõnaga kõiki teenuseid, mida hoonete omanikud ja valdajad vajavad oma
kinnisvara korrashoiul.