Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #626943

Puhastusteenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- CINAMON Tartu TASKU kino saalide puhastus hommikusel ajal (08:00-12:00)

Ootused kandidaadile

- Vanus vähemalt 18 aastat
- Ausust ja korrektsust
- Valmisolekut teha füüsilist tööd
- Puhtusele orienteeritust

Ettevõte pakub

- Töötasuks 3.50€/h bruto

Tööpakkumise number
#626943

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 3.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
12. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
13. november 2019

CINAMON Tartu TASKU on osa CINAMON Holdingi kinoketist, mis on üks juhtivaid kinokompaniisid Baltimaades.

Vaata rohkem