Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #746993

Puhastusteenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Osalise tööajaga tööpakkumine puhastusteenindajale!

TÖÖ SISU: Sisekoristustööde teostamine (tolmu võtmine vabadelt pinadelt, klaas- ja peegelpindade kohtpuhastus, prügikastide tühjendamine, põrandapindade puhastus vastavalt vajadusele (pesu või vaipkatte puhastamine tolmuimejaga), köögi väline puhastus, WC-koristus)

ASUKOHT: Tallinn või Harjumaa

TÖÖAEG: osalise tööajaga 2-5x nädalas või graafiku alusel. Töötamine võimalik ajavahemikus 6-10.00, 14-17.00 või peale kella 18.00, töötajale sobivaimal ajal.

TÖÖTASU: vastavalt objekti iseärasustele alates 5€/h

Ootused kandidaadile

Varasem töökogemus puhastusteeninduses, tuleb kasuks, kuid ei ole kandideerimisel eeliseks.

Meie juures oled aktsepteeritud töötaja ka juhul kui omad vähenenud töövõimet. Personaalne ning inimlik suhtlus, oma otsese juhiga, on meie igapäevane boonus.

Tööaja ning töökoha, valid Sina!

Kõik meie töötaja läbivad tugeva mentor- ja väljaõppe programmi. Töö hõlbustamiseks, tagame Sulle kaasaegsed töövahendid ja töölepingulise töö, koos sotsiaalsete garantiidega.

Meie juures – oled hoitud töötaja.

Lisainfo

5124085

Tööpakkumise number
#746993

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja või lepinguline või vabakutseline või praktika või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
16. detsember 2021
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2021

Head asjad võtavad aega. Aga julgeme öelda, et puhastustöödes, igapäevases kliendisuhtluses ja töötajate väärtustamises oleme saavutanud absoluutse vilumuse.

Oleme mõistnud, et meie põhiväärtus on inimesed ja nende hoidmine. Sest rahulolev töötaja on tulemuslik töötaja.

Meil ei puhasta keegi särgist rebitud lapi või köndiks kulunud luuaga. Uue aja tippvarustusega lendab töö kordades kiiremini ja mis veel olulisem – nii säilib ka töörõõm! Kui leiutatakse mõni uus puhastustehnika, siis varsti on see ka sinu teenistuses.

Vaata rohkem