Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #777103

Puhastusteenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime suveks puhkuse asendajat õhtusesse vahetusse.

- Tööaeg 3-4h sõltuvalt objektist

- Tööaeg õhtuti ajavahemikus 18:00-23:00

- Töö toimub esmaspäevast - reedeni

- Töötada tuleb erinevatel objektidel ja asendada puhkusel olevaid inimesi

- Tööd toimub enamjaolt autosalongides Tallinnas ja Harjumaal

- Koolitus vajadusel kohapeal

- Periood juuli - august

Küsi lisa: Aljona 5373 5261

Ootused kandidaadile

Ootame kandidaadilt kohusetunnet.

Pakume parimad töövahendeid ja koolitust, et inimene saaks parimal moel töösse panustada.

Tööpakkumise number
#777103