Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #145605

Puhastusteenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- liikuvat tööd erinevate klientide teenindamisel
- kõnniteede, jalgteede puhastamine ja korrashoidmine;
- territooriumilt lume koristamine, puhastamine jääst.

Ootused kandidaadile

Soov teha tööd värskes õhus.
Korrektsus.
hea eesti keele oskus
hea suhtlemisoskus
iseseisva töö oskus
kohusetundlikkus ning korrektsus
õppimis- ja kohanemisvõime
soov tegeleda kliendiprobleemide lahendamisega
vastutustunne

Ettevõte pakub

Kindlat töökeskkonda
Töötasu vastavalt mahule

Tööpakkumise number
#145605

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 60 €/tunnis
Kuulutus aegub:
17. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
25. märts 2008

OÜ Pesumati on 1993a loodud siseruumide puhastusteenustega, ja välisterritooriumite korrashoiu ning haljastuse hoolduse ja rajamisega tegelev ettevõte. Meie kliendid on Eesti tuntud ettevõtted ja riigiasutused. Firmas töötab 700 inimest ja oleme esindatud kogu riigis.

Vaata rohkem