Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #325073

Puhastusteenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* sisekoristustöö nädala sees või nädalavahetuseti (võimalik ka kombineerida)
* töö erinevates Tallinna piirkondades (vastavalt asukoha sobivusele)
* võimalik töötada nii täis- kui osalise ajaga (tööajad kokkuleppelised)

Ootused kandidaadile

* ausus
* korrektsus
* kohusetundlikkus
* iseseisvus tööülesannete täitmisel

Ettevõte pakub

* professionaalseid töövahendeid
* tööriideid
* väljaõpet
* sõbralikku kollektiivi
* soodustust puhastusvahendite ja tarvikute ostmisel
* konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#325073

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
8. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
8. november 2013

LPM Solutions OÜ on erinevaid puhastusteenuseid osutav ja professionaalseid koristustarvikuid ja -aineid müüv ettevõte.

Vaata rohkem