Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #531575

Puhastusteenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kodu Uhkus OÜs puhastusteenindajana töötades on Sul võimalik:

  • Rakendada oma puhtuse- ja korraarmastust
  • Pakkuda klientidele häid emotsioone läbi nende korrastatud kodude
  • Teha iseseisvat tööd
Meie klientideks on nii eraisikud, ühistud kui väiksemad kontorid Tallinnas ja lähiümbruses.

Ootused kandidaadile

Olete oodatud meie meeskonnaga liituma, kui Teil on:

  • Pühendumus ja tõsine huvi oma töö vastu
  • Korrektsus ja puhtusearmastus
  • Võime tegutseda iseseisvalt
  • Kohusetundlikkus ja tähelepanelikkus
  • Hea organiseerimisvõime
  • Positiivne suhtumine töösse ja klientidesse

Kasuks tuleb ka:

  • Puhastusteenindaja kutsetunnistus
  • Soovituslik autojuhiload (B-kategooria)
Eelnev töökogemus tuleb kasuks, aga pakume ka väljaõppe võimalust

Ettevõte pakub

Meil töötades on Teil päevast päeva:

  • Põnev ning vaheldusrikas töö
  • Toetav ning tore meeskond
  • Kaasaegne töökeskkond ning töövahendid
  • Kohusetundlikku tööd väärtustav tubli palk
  • Piiramatult arenemisvõimalusi
  • Autokütuse kompensatsioon

Vajadusel pakume esmast väljaõpet ning paindlikku tööaega

Lisainfo

Pakume vaheldusrikast tööd ja palka 5-7€/h neto.

Helista tel: 5815 4117; 5552 1426 või kirjuta: info(at)koduuhkus.ee

Tööpakkumise number
#531575

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 7 - 9 €/tunnis
Kuulutus aegub:
25. mai 2018
Kuulutus sisestati:
26. aprill 2018

Kodu Uhkus OÜ on julge ja uuemeelne kodu ja äripindade koristusteenust pakkuv ettevõte, kelle tugevuseks on personaalne lähenemine klientide soovidele.
Liigume kiiresti üha suurema turuosa suunas, toeks meeskond, kes hoolib oma tööst ning mõistab, et edu ja heaolu saavutatakse keskendudes võrdväärselt nii protsessile kui tulemusele.
Tunneme oma tööd põhjalikult, armastame seda ja teame, kuidas saavutada tulemus, mis teeb rõõmsaks.

Vaata rohkem