2023-08-23 14:48:55

Puhastusteenindaja

CVKeskus.ee klient
5 - 5.5 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda kohusetundlikke ja töökaid puhastusteenindajaid kelle ülesanneteks on puhtuse ja korra tagamine klientide ruumides.

Töö on ühel kuni mitmel erineval objektil Tallinna linna piires.

Meie klientideks on erinevad bürood, kauplused, tehased, üldruumid jms.

Описание работы:

Описание работыИщем в свой коллектив трудолюбивых и ответственных специалистов по уборке, в чьи обязанности входит обеспечение чистоты и порядка на объектах.

Нашими клиентами являются различные конторы, магазины, производственные помещения и т.д.

Description:

We are looking conscientious and industrious cleaners for our team whose tasks are to ensure cleanliness in our client's rooms.
The work is on one to several different objects around the city of Tallinn.
Our customers are different offices, shops, factories, common areas, etc.

Ootused kandidaadile

  • Täpsus, korrektsus, kohusetunne ja loomupärane puhtusest hoolimine
  • Võimet iseseisvaks tööks
  • Kasuks tulevad eelnevad kogemused koristusest, puhastusvahendite- ja põrandamasinate kasutamisel

Ожидания от кандидата:

  • Точность, корректность, ответственность и чистоплотность
  • Способность к самостоятельной работе
  • Плюсом будет опыт в уборке, умение правильно пользовать чистящие средства и поломоечные машины

Expectations:

  • Precision, correctness, sense of duty and natural care for cleanliness
  • Ability to work independently
  • It will be useful to own previous experience from cleaning, cleaning chemicals and flooring machines

  • Kindlat ja stabiilset töökohta ning konkurentsivõimelist palka
  • Väljaõpet ja täiendkoolitust
  • Kaasaegseid töövahendeid
  • Rõõmsameelset abistavat kollektiivi
  • Tunnipalgale võimalust teenida boonust
  • Pädevamatele arengu- ja karjäärivõimalust

Фирма предлагает:

  • Стабильное рабочее место и конкурентоспособную зарплату
  • Обучение и дополнительные курсы
  • Современный рабочий инвентарь
  • Оптимистичный помогающий коллектив
  • Возможность в дополнение к зарплате получить бонус
  • Лучшим возможность для развития и карьерного роста

We can offer:

  • Secure and stable work, competitive salary
  • Base and additional training
  • Modern equipment and gear
  • A good supportive team
  • An opportunity to earn a bonus besides an hourly wage
  • For competent workers have career opportunities

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palun helistage kontaktnumbril : +372 5322 5404