Värsked tööpakkumised

Puhastusteenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 588956

Tööpakkumise number

588956

Töö kirjeldus

Pakume püsivat tööd liikuvale puhastusteenindajale. Töö erinevatel objektidel Tallinna linna piires. Meie klientideks on erinevad bürood, kauplused, tehased jne.

Nõudmised kandidaadile

* B-kategooria load (ametiauto kasutamise võimalus)
* Eesti ja vene keele, inglise keele oskus suhtlustasandil
* Vähemalt alg- /põhioskused koristustööst
* Valmis tegema füüsilist ja liikuvat tööd iseseisvalt
* Valmisolek töötada vajadustel varahommikutel, õhtuti ja vajadusel ka nädalavahetustel kuna töögraafik on liikuv

Ettevõte pakub

* Püsivat tööd
* Tähtajatut töölepingut
* Vajalikku väljaõpet tööks professionaalina
* Kaasaegseid töövahendeid
* Võimalusi firmas edasi areneda mitmetel erinevatel tegevusaladel
* Toetavat ja rõõmsat meeskonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. mai 2019
Kuulutus sisestati:
3. aprill 2019
Brutopalk:
Alates 800 kuni 1000 EUR kuus