Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61992

Puhastusteenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Pakume tööd Mustamäele (õhtune töö), Kesklinna (õhtune ja öine töö) ning Lasnamäele (täistööaeg)

Ootused kandidaadile

  • soovitavalt eelnev töökogemus või väljaõpe
  • soov töötada puhastusfirmas

Ettevõte pakub

  • erialast enesetäiendamisvõimalust
  • kaasaegset töökeskkonda
  • koolitusvõimalusi
  • vaheldusrikast ja huvitavat tööd
  • võimalust töötada nii osalise kui täiskoormusega
  • stabiilset töökohta
  • tööd vahetustega

Tööpakkumise number
#61992