Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #432501

Puhastusteenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi osalise tööajaga puhastusteenindajat. Kuna Cleanwell Puhastusteenused on orienteeritud tõsiselt heale teenustekvaliteedile, siis ootame Sind kandideerima juhul kui Sa soovid meid selles osas aidata ja klientidele häid emotsioone pakkuda läbi oma töö. Garanteerime omalt poolt töötulemustele vastavat töötasu alates 5€/h (bruto).

Ootused kandidaadile

Puhtusearmastus
Ausus
Korrektsus
Kohusetundlikkus
Soovi töötada antud valdkonnas.
Soovi olla ja teha paremini kui teised.
Eesti ja vene keele oskust suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Töötasu alates 5€/h (bruto)
Tööks vajalikku väljaõpet ja juhendamist
Tööks vajalikud vahendid
Juhte, kes hindavad puhastusteenindaja tööd

Lisainfo

Sobivuse ja võimaluse korral on võimalik jätkata ka täistööajaga.

Tööpakkumise number
#432501

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
23. august 2016
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2016

Cleanwell Puhastusteenused on tegutsenud eraldiseisva ettevõttena alates 2013 aastast. Ettevõte pakub nii hoolduskoristuse teenust kui ka eritöid ja põrandate hooldust. Cleanwell alustas vaid eritööde pakkumisega, kuid tänaseks päevaks on välja kujunenud ka hoolduskoristuse osakond. Konkurentidest üritame erineda teenuste kvaliteedi poolest.

Vaata rohkem