https://www.cvkeskus.ee/27244

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27244

Puhastusteenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

puhastutööde teostamine (spordisaal, saun, pesemisruumid)
Töö asukoht Nõmmel, hommikul kell 06-09. Töögraafik 2 tööl + 2 vaba.


Ootused kandidaadile

kohtulikult karistamata
soov. eelnev töökogemus või erialane väljaõpe
kohusetundlik ja aus
kõrge stressitaluvusega


Ettevõte pakub

töötulemustest sõltuvat palka


Tööpakkumise number
#27244
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Puhastusteenindaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!