Värsked tööpakkumised

Puhastusteenindaja Tallinna kesklinnas

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 160614

Tööpakkumise number

160614

Töö kirjeldus

Puhastusteenindaja peamiseks ülesandeks on kaupluse pinna puhastamine peale kaupluse sulgemist.

Nõudmised kandidaadile

Töökus ja kohusetunne.
Tagame väljaõppe. Eelnev töökogemus puhastusteenindajana ei ole nõutav.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- head palka
- häid töötingimusi
- väljaõpet ja täiendkoolitust
- tööriietust
- päikeselist kollektiivi

Lisainfo

Tööaeg võimalik valida, kas 2 või 4 tundi õhtuti alates kella 20.30.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
29. august 2008
Kuulutus sisestati:
7. august 2008

SOL Eesti on kinnisvarahooldus ja -puhastusteenuseid pakkuv ettevõte. Meie edufaktorid on kõrge kvaliteet ja kliendi rahulolu, ettevõtlik vaim nagu ka asjatundlik ja osalev personal. SOL-i juhtimispõhimõted rõhutavad loovust, vabadust, vastutust ja soovi oma töös õnnestuda. SOL annab Eestis tööd ligi 1400 inimesele.