Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #291315

Puhastusteenindaja Tallinna kesklinnas (Laia tänava piirkonnas)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on siseruumide (kontoripinna,olmeruumide, saalide) koristamine.
Tööpäevad: esmaspäevast pühapäevani- graafikuna 1 nädal tööl ja 1 nädal vaba.
Tööajad: alates kella 17.30- 21.00 (3.5 tundi päevas)

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on tahtmine seda tööd teha.
Sa oled täpne, usaldusväärne, aus ja korrektne.
Sulle meeldib kord ja puhtus.
Sa oled töökas ja positiivse suhtumisega.
Kasuks tuleb kogemus puhastusvaldkonnas.

Pakume Sulle lisateenimise võimalust, huvitavat tööd, toredat meeskonda ning konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Lisainfo küsimiseks või kandideerimiseks palun kontakteeru telefonil 5823 0411.

Tööpakkumise number
#291315

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
8. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
8. november 2012

Kendra on puhastusteenuseid pakkuv ettevõte Tartus ja Tallinnas, kelle meeskonda kuulub ligi poolsada töötajat. Meie suunaks on eripuhastustööd ja hoolduskoristus. Seoses laienemisega, otsime oma meeskonda puhastusteenindajat.

Vaata rohkem