Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #535733

Puhastusteenindaja Tallinna kesklinna kaubanduspinnal

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

müügisaali koristus;
põrandate puhastamine;
tolmu võtmine pindadelt;
peegel- ja klaaspindade puhastus;
prügikastide tühjendamine;
tualettide koristus koos hügieenitarvikute lisamisega.

Või toidukaupluse külmikute, kuumletivannide puhastus;
müügisaali koristus.

Ootused kandidaadile

eeldame Sinult hoolsust;
positiivset töössesuhtumist;
viisakat käitumist;
valmisolekut tööks õhtusel ajal alates 20.30.

Ettevõte pakub

stabiilset sissetulekut;
toetavat meeskonda;
vajadusel väljaõpet;
tööriietust;
töövahendeid;
E-R või graafikuga tööd õhtusel ajal

Tööpakkumise number
#535733

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
15. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
17. mai 2018

Oleme 100% Eesti erakapitalil põhinev kinnisvara hooldusteeninduse ettevõte aastast 1997 ning meie peamine eesmärk on pakkuda kõrgetasemelist rahvusvahelisele standardile vastavat puhastusteenust.

Vaata rohkem