Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #521495

Puhastusteenindaja Tallinna kesklinna kaubandus- ja büroopindadel

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

müügisaali ja/või muude üldruumide puhastus;
tolmu võtmine lahtistelt pindadelt;
põrandate puhastamine;
prügikastide tühjendamine;
tualeti koristus koos hügieenitarvikute lisamisega;
vajadusel muud jooksvad tööülesanded

Ootused kandidaadile

ootame kandidaadilt:
hoolsat töössesuhtumist ja oskust märgata puhastamist vajavaid pindu;
korrektset ja viisakat käitumist;
kasuks tuleb eelnev töökogemus puhastusteenindajana

Ettevõte pakub

stabiilset sissetulekut;
toetavat meeskonda;
võimalust töötada osalise tööajaga;
võimalust töötada puhkuseasendajana tähtajaliselt või tähtajatu töölepinguga;
paindlikku töögraafikut (nii E-R kui graafikuga);
võimalust töötada hommikupoolikul, päeval või õhtuse tööajaga;
vajadusel väljaõpet;
sobiva graafikuga töövõimalust nii pensionäridele, üliõpilastele kui ka vähenenud töövõimega inimestele

Tööpakkumise number
#521495

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
31. märts 2018
Kuulutus sisestati:
2. märts 2018

Oleme 100% Eesti erakapitalil põhinev kinnisvara hooldusteeninduse ettevõte aastast 1997 ning meie peamine eesmärk on pakkuda kõrgetasemelist rahvusvahelisele standardile vastavat puhastusteenust.

Vaata rohkem